Privatumo politika - Eventon

Privatumo politika

Eventon.lt („mes“) esame įsipareigoję saugoti ir gerbti Jūsų privatumą ir saugoti Jūsų asmeninę informaciją.

Ši politika (kartu su mūsų sistemos naudojimo sąlygomis, mūsų Paslaugų teikimo sąlygomis ir kitais dokumentais, kuriuose nurodyta):

 • informacija apie asmeninius duomenis, kuriuos galime surinkti iš Jūsų;
 • informacija apie tai, kaip mes naudojame Jūsų asmeninius duomenis;
 • informacija apie tai, kaip mes saugome Jūsų duomenis ir informaciją apie Jūsų teises.

Prašome atidžiai perskaityti šią politiką, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir taikomą praktiką, susijusią su Jūsų asmeniniais duomenimis, ir kaip su jais elgsimės.

Pagal Duomenų apsaugos įstatymą (toliau – Įstatymas) duomenų valdytojas yra UAB Eventon, Karaliaus Mindaugo pr. 68-18, Kaunas, Lietuva. Įmonės kodas: 305436588, PVM mokėtojo kodas: LT000. Valdomas prekinis ženklas –“Eventon”.

Galime rinkti ir apdoroti:

 • informaciją, kurią pateikiate mums. Jūs galite pateikti mums informaciją apie Jus, užpildydami formą „eventon.lt“; (arba “eventon.lt“ subdomenuose) arba mūsų programėlių formas, susisiekdami su mumis telefonu ar el. paštu arba registruodamiesi į renginius;
 • informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi į renginius, kad galėtumėte naudotis mūsų sistema ar mūsų programėle, prenumeruoti mūsų paslaugas, atsakyti į bet kokias apklausas, kurias mes siunčiame Jums užpildyti, skelbti medžiagą ir pranešti apie problemas mūsų sistemoje.

Ši informacija gali apimti:

 • Jūsų vardą ir pavardę;
 • Jūsų adresą;
 • Jūsų el.pašto adresą ir telefono numerį;
 • išsamią informaciją apie bet kokias nuomones ar skundus dėl paslaugos;
 • informaciją apie sandorius, kuriuos atliekate per mūsų svetainę, ir apie Jūsų užsakymų įvykdymą.

Jei susisiekiate su mumis, mes galime įrašyti Jūsų pokalbį arba fiksuoti susirašinėjimą el.paštu.

Taip pat galime paprašyti, kad atliktumėte apklausas, kurias naudojame tyrimų ir paslaugos tobulinimo tikslais, tačiau Jūs neprivalote atsakyti į apklausas. Kita informacija, kurią mes renkame apie Jūsų apsilankymą mūsų sistemoje arba mūsų programėlėje. Kalbant apie kiekvieną Jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti Jūsų apsilankymo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, srauto duomenis, vietovių duomenis, internetinius žurnalus ir kitus ryšių duomenis. Be to, mes galime rinkti informaciją apie Jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą, dėl sistemos administravimo gerinimo ir pranešti bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Mes taip pat galime surinkti informaciją apie šaltinius, per kuriuos pasiekiate mūsų sistemą. Ši informacija naudojama paslaugos teikimo tikslais.

Naudodamiesi mūsų mokama paslauga, Jūsų bus paprašyta pateikti finansinę informaciją – nurodyti banką ir sąskaitos numerį tame banke. Mokėjimų apdorojimą vykdo trečiosios šalys ir atskiras saugus serveris. Mes nekaupiame banko kortelių informacijos savo serveriuose.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją

Sukauptą informaciją apie Jus mes naudojame arba galime naudoti šiais tikslais:

 • teikiant Jums informaciją ar paslaugas, kuriomis naudojatės mūsų sistemoje;
 • vykdant savo įsipareigojimus, kylančius iš visų Jūsų ir mūsų sudarytų sutarčių;
 • siunčiant Jums informacinius naujienlaiškius/pranešimus apie mūsų paslaugas;
 • teikiant jums informaciją apie paslaugas, kurios yra panašios į tas, kurias jau įsigijote arba kuriomis domėjotės;
 • leidžiant Jums dalyvauti interaktyviosiose mūsų paslaugose, kai nuspręsite tai padaryti;
 • pranešant Jums apie mūsų paslaugų pakeitimus ir užtikrinant, kad turinys iš mūsų sistemos būtų pateiktas efektyviausiu būdu;
 • administruojant mūsų sistemą ir vidaus operacijas, įskaitant trikdžių šalinimą, duomenų analizę, tyrimus ir statistinius tikslus;
 • kaip dalį mūsų pastangų saugant mūsų svetainę ir kontroliuojant faktinę ar įtariamą apgaulingą veiklą;
 • vykdant reklamos nukreipimus;
 • įvertinant mūsų paslaugos efektyvumą.

Slapukai

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie skirti Jus atskirti nuo kitų mūsų svetainės naudotojų. Tai padeda mums suteikti Jums gerą kliento patirtį, kai naršote mūsų tinklalapyje ir leidžia mums tobulinti mūsų sistemą ir teikti geresnes bei labiau individualizuotas paslaugas.

Prašome perskaityti mūsų „Slapukų“ politiką, kad sužinotumėte apie naudojamus slapukus ir apie tai, už ką jie skundžiami.

Kur mes saugome jūsų asmeninius duomenis

Duomenys, kuriuos mes renkame iš Jūsų, gali būti perkelti į Europos ekonominę erdvę (toliau – EEE) ir joje saugomi. Juos taip pat gali tvarkyti darbuotojai, dirbantys ne EEE, kurie dirba mums ar vienam iš mūsų tiekėjų. Tokie darbuotojai, be kita ko, gali užsiimti Jūsų užsakymo vykdymu, Jūsų mokėjimo duomenų tvarkymu ir pagalbos paslaugų teikimu. Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs sutinkate su šiuo perdavimu, saugojimu ir apdorojimu. Mes imsimės visų būtinų priemonių, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos.

Visa Jūsų pateikta informacija mums yra saugoma saugiuose serveriuose. Bet kokias mokėjimo operacijas trečiosios šalys atliks per šifruotus ryšius, naudodamos SSL technologiją. Kai mes Jums duosime (ar pasirinkę jūsų pasirinktą) slaptažodį ar API raktą, leidžiantį jums pasiekti tam tikras mūsų sistemos ar programų dalis, arba pakviesite komandos narius pasiekti tam tikras mūsų svetaines ar programas, būsite atsakingi už informacijos saugojimą – šis slaptažodis ar API raktas yra konfidencialus. Mes prašome su niekuo nesidalinti slaptažodžiu ar API raktu. Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes darome viską, kad apsaugotume Jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti, kad Jūsų duomenys bus perduodami į mūsų svetainę, o bet koks perdavimas yra Jūsų pačių rizika. Gavę Jūsų informaciją, mes stengsimės užkirsti kelią neteisėtam informacijos naudojimui, taikydami griežtas procedūras ir saugos funkcijas.

Jūsų informacijos atskleidimas

Kartais mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kuriam mūsų grupės nariui.

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją pasirinktoms trečiosioms

šalims, kai:

 • mes parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą, potencialų tokio verslo ar turto pardavėjams ar pirkėjams;
 • Eventon turtą įsigijusi trečioji šalis atitinkamai perduoda informaciją trečiajai šaliai;
 • verslo atstovai ir subrangovai nori teikti bilietų užsakymo paslaugas;
 • analizių teikėjai padeda mums tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę;
 • tai reikalinga teisėsaugos agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims toliau nurodytais tikslais.

Mes taip pat galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, jei esame įpareigoti atskleisti ar dalytis Jūsų asmeniniais duomenimis, kad būtų laikomasi bet kokių teisinių įsipareigojimų, ar siekiant įgyvendinti arba taikyti mūsų svetainės naudojimo sąlygas, mūsų taisykles ir nuostatas bei kitus susitarimus arba apsaugoti Eventon teises, nuosavybę ar saugumą, mūsų klientams ar kitiems asmenims. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis, sukčiavimo aptikimo ir apsaugos bei kredito rizikos mažinimo tikslais.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę prašyti mūsų neperduoti ir nenaudoti Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais. Paprastai informuosime Jus (prieš renkant jūsų duomenis), jei mes ketiname naudoti jūsų duomenis tokiais tikslais, arba ketiname atskleisti informaciją tretiesiems asmenims tokiais tikslais. Galite pasinaudoti savo teise užkirsti kelią tokiam duomenų apdorojimui atsisakę prenumeratos iš mūsų naujienlaiškio ir kitų pranešimų. Taip pat turite teisę reikalauti sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymą el. paštu info@eventon.lt. tokiu atveju Eventon įsipareigoja ne vėliau kaip per vieną mėn. Pašalinti visus turimus Pirkėjo asmens duomenis iš Eventon sistemos. Pašalinus Pirkėjo duomenis, jų atkurti nebėra galimybės.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas  suteikia Jums teisę susipažinti su informacija apie Jus. Jūsų teisė susipažinti su duomenimis gali būti vykdoma pagal įstatymą. Eventon pateikia tvarkomų Jūsų asmens duomenų kopiją. Už bet kurias kitas Jūsų prašomas kopijas ar pasikartojančius prašymus Eventon gali prašyti apmokėti Eventon pagrįstas administracines išlaidas. Kai Pirkėjas prašymą pateikia elektroninėmis priemonėmis ir išskyrus atvejus, kai Pirkėjas paprašo ją pateikti kitaip, informacija pateikiama įprastai naudojama elektronine forma.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje kartais gali būti nuorodų į partnerių tinklus, reklamuotojų ir filialų svetaines. Jei seksite nuorodą į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šiose svetainėse yra privatumo politika ir mes neprisiimame jokios atsakomybės už šias politikos sritis. Prieš pateikdami kokius nors asmeninius duomenis šioms svetainėms, patikrinkite šias taisykles.

Pakeitimai mūsų privatumo politikoje

Bet kokie mūsų privatumo politikos pakeitimai ateityje bus paskelbti šiame puslapyje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad galėtumėte juos žinoti.

Kontaktai

Klausimai, komentarai ir užklausos dėl šios privatumo politikos yra sveikintinos

ir turėtų būti siunčiamos adresu: info@eventon.lt

Informacija bilietų pirkėjams

Eventon yra internetinė platforma, leidžianti renginių organizatoriams parduoti bilietus tiesiogiai savo auditorijai.

Jei turite klausimų apie renginius, bilietų pirkimą, grąžinamąsias išmokas, duomenų privatumą ar taisykles ir sąlygas, susisiekite tiesiogiai su renginio organizatoriumi. Renginio biliete arba renginio informacijos pateikimo puslapyje turėtumėte rasti renginio organizatoriaus kontaktinę informaciją. 

Eventon yra „savitarnos” platforma, kurioje bilietų pardavėjai (organizatoriai) tvarko savo renginius, bilietus ir klientų užsakymus. Įsigiję bilietą, Jūs perkate jį per mūsų platformą, tiesiogiai iš renginio organizatoriaus, o Jūsų komercinis susitarimas yra susijęs tik su juo. Mes esame atsiskleidęs tarpininkas tarp bilieto pirkėjo ir renginio organizatoriaus ir jokia forma neatsakome už renginio turinį, kokybę, kainą, bilietų grąžinimą ar kitus su renginiu susijusius parametrus, taip pat nekontroliuojame renginio dalyvių sąrašų ar kitų su renginio dalyviais susijusių reikalų.

Jei norite pranešti apie netinkamą sistemos naudojimą arba įtariate apgaulingą renginį, prašome išsiųsti informaciją info@eventon.lt, įtraukiant ir renginio nuorodą.

Jei norite parduoti bilietus internetu savo renginiui, pažiūrėkite į mūsų pagrindinį puslapį, kad sužinotumėte daugiau apie visas mūsų siūlomas funkcijas ir paslaugas.

SLAPUKŲ POLITIKA

Mūsų sistemoje naudojami slapukai

Naudodamiesi mūsų sistema ir sutikdami su šia politika, Jūs sutinkate su mūsų naudojamais slapukais pagal šios politikos sąlygas.

Apie slapukus

Slapukas yra failas, kuriame yra identifikatorius (raidžių ir skaičių eilutė), kurį žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei ir kurį saugo naršyklė. Identifikatorius grąžinamas į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė gauna užklausą iš serverio.

Slapukai gali būti nuolatiniai“ slapukai arba „seanso“ slapukai: nuolatinis slapukas bus saugomas žiniatinklio naršyklės ir galios iki nustatytos galiojimo pabaigos datos, nebent vartotojas jį ištrins anksčiau, nei slapuko galiojimo pabaigos data; kita vertus, seanso slapukas nustos galioti vartotojo sesijos pabaigoje, kai naršyklė bus uždaryta.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuoja naudotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią mes saugome apie Jus, gali būti susieta su slapukuose saugoma ir gaunama informacija. Slapukai gali būti naudojami žiniatinklio serveriuose, siekiant nustatyti ir stebėti naudotojus, kai jie naršo įvairius sistemos puslapius ir nurodo, kurie naudotojai grįžta į svetainę.

Mūsų slapukai

Savo tinklapyje mes naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus. Žemiau pateikiami slapukų pavadinimai, kuriuos mes naudojame mūsų tinklalapyje, ir tikslai, kuriems jie naudojami. Mes naudojame PHPSESSID, kad atpažintų kompiuterį, kai vartotojas apsilanko mūsų svetainėje. Tai leidžia išlaikyti programos būseną, (pvz., sužinoti ar esate prisijungęs, ar ne).

„Analytics“ slapukai

Mes naudojame „Google Analytics“, „Woopra“; ir „Intercom“, kad galėtume analizuoti mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjas generuoja statistinę ir kitą informaciją apie tinklapio naršymą naudojant slapukus.

Mūsų svetainėje naudojami analizės slapukai turi šiuos pavadinimus: _ga, _gat, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz ir __utmv.

Informacija, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjo privatumo politika pateikiama šiuo adresu:

http://www.google.com/policies/privacy/
https://www.woopra.com/privacy/

https://docs.intercom.io/pricing-privacy-and-terms/intercom-inc-privacy- policy

Trečiųjų šalių slapukai

Mūsų svetainėje taip pat naudojami trečiųjų šalių slapukai.

„Google“ naudoja slapukus iš „DoubleClick“ reklamos paslaugos ir padeda nustatyti skelbimų konversijų rodiklius.

Mes naudojame „Perfect Audience“ slapukus, kurie padeda mums stebėti mūsų sistemos lankomumo duomenis, kad peradresuotų skelbimus visame žiniatinklyje.

Mes naudojame „Intercom“ slapukus, kurie yra mūsų klientų palaikymo įrankis; šie slapukai leidžia „Intercom“ prisiminti, kas esate bei leidžia prisiminti taikymo būsenas, (pvz., ar atidaromas „Support“ skirtukas, ar ne).

Mes naudojame „CloudFlare“ slapukus, kurie naudojami siekiant nepaisyti jokių saugumo apribojimų pagal IP adresą, iš kurio lankytojas atvyksta.

Mes naudojame „Woopra“ slapukus, kurie naudojami analizei ir stebėjimui, siekiant išsiaiškinti vartotojų veiksmus mūsų tinklapyje.

Slapukų blokavimas

Dauguma naršyklių leidžia atsisakyti priimti slapukus; pavyzdžiui:

 • nternet Explorer” versijoje (11 versijoje) galite blokuoti slapukus naudodami slapuko tvarkymo viršijimo nustatymus, spustelėdami „Įrankiai”, „Interneto parinktys”, „Privatumas” ir tada „Išplėstinė”;
 • „Firefox” (44 versija) galite užblokuoti visus slapukus spustelėdami „Įrankiai”, „Parinktys”, „Privatumas”, išskleidžiamajame meniu pasirinkdami „Taikyti pasirinktinius istorijos nustatymus” ir atšaukti nuorodą „Priimti slapukus iš tinklapių”;
 • „Chrome” (versija 48) galite užblokuoti visus slapukus atidarydami meniu „Tinkinti ir valdyti”, spustelėdami „Nustatymai”, „Rodyti išplėstinius nustatymus” ir „Turinio nustatymai”, tuomet pasirinkdami „Blokuoti svetaines nuo bet kokių duomenų nustatymo” po antrašte „Slapukai”.

Visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Jei blokuosite slapukus, negalėsite naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Slapukų ištrynimas

Galite ištrinti slapukus, jau saugomus jūsų kompiuteryje, pavyzdžiui:

 • „Internet Explorer”  versijoje (11 versijoje) turite rankiniu būdu ištrinti slapukų failus (instrukcijas galite rasti: http://windows.microsoft.com/en-gb/internet-explorer/delete-manage- cookies#ie=ie -11);
 • „Firefox” (44 versija) galite ištrinti slapukus spustelėdami „Įrankiai”, „Parinktys” ir „Privatumas”, tada išskleidžiamajame meniu pasirinkdami „Naudoti tinkintus istorijos nustatymus”, spustelėdami „Rodyti slapukus” ir tada spustelėdami „Pašalinti visus slapukus”; 
 • „Chrome” (48 versija) galite ištrinti visus slapukus atidarydami meniu „Tinkinti ir valdyti”, spustelėdami „Nustatymai”, „Rodyti išplėstinius nustatymus” ir „Išvalyti naršymo duomenis”, pasirinkdami „Slapukai ir kita svetainė bei prijungimas duomenys” prieš spustelėdami „Išvalyti naršymo duomenis”.

Slapukų ištrynimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Mūsų duomenys

Šis tinklapis priklauso UAB, Eventon.

Esame registruoti Lietuvoje. Įmonės kodas: 305436588. PVM kodas:LT100013081717. Buveinės adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 68-18, Kaunas, Lietuva.

Su mumis galite susisiekti:

naudodami mūsų svetainės kontaktinę formą arba el. paštu: info@eventon.lt