Kruizas Nemo 31 - Eventon
  • gallery
2023-09-26 - 2023-09-28
10:00

Kruizas Nemo 31

Birštonas Birštonas, 59204 Birštono sav., Lietuva

Kaina nuo 50€

Pirkti bilietus

Kruizas Nemo 31

Aprašymas

IŠPLAUKIAME: Rugsėjo 26 d., 10:00 val. Birštonas
ATPLAUKIAME: Rugsėjo 28 d., 16:00 val. Darsuniškis
MARŠRUTO ILGIS: 26 km
SUSIRINKIMO VIETA: Birštonas
LANKYTINOS VIETOS: Darsuniškis, Birštonas, Atminties takas, Vila LUXURIA, Pelekonių piliakalnis II, Pelekonių piliakalnis III, Pelekonių piliakalnis IV.
GYVENVIETĖS: Darsuniškis, Birštonas, Širviniai, Alksniakiemis, Nibriai, Pociūnai, Kalviai.

Šios trumpos atostogos Lietuvoje prasidės pasivaikščiojimu pažintiniu taku, kuris skirtas susipažinti su miško ir pelkės bendrijomis, būdingiausiais augalais ir gyvūnais.

Toliau lankysimės Birštone, išpuoselėtame kurortiniame mieste, kuriame tvyro poilsio atmosfera. Sustosime prie žalių Nemuno krantų, maudysimės, plaukiosime baidarėmis, kaitinsimės pirtyje ir džiaugsimės poilsiu, kad atostogos Lietuvoje būtų įsimintinos ir kupinos įspūdžių.

Kelionės metu mėgausitės nepaprastais Lietuvos gamtos vaizdais – aplinkui girios, žali medžių lapai, grynas oras ir gamtos glėbys. Nemuno vanduo pasirūpins atgaiva Jūsų kūnui ir sielai. Vakare – gyva muzika ir naktinė „Nemo“ laužo ugnis. Dieną – pasiplaukiojimai baidarėmis, šaudymas iš lanko ir kitos pramogos. O kokios gi atostogos Lietuvoje be pirties malonumų. Mėgausimės natūraliais miško kvapais garinėje „Nemo“ pirtyje.

Organizatorius

Avatar

NEMO KELIONĖS

Peržiūrėti renginius

Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės risiima Renginio Organizatorius. Dėl pinigų grąžinimo renginio nukėlimo ar atšaukimo atveju sprendimą priima organizatorius.

Dalintis su draugais

2023-09-26 - 2023-09-28
10:00

Kruizas Nemo 31

Birštonas Birštonas, 59204 Birštono sav., Lietuva

Kaina nuo 50€

Pirkti bilietus

Daugiau siūlomų renginių