Kruizas Nemo 30 - Eventon
  • gallery
2023-09-22 - 2023-09-24
19:00

Kruizas Nemo 30

Sekionys Sekionys, Kaišiadorių rajono savivaldybė, Lietuva

Kaina nuo 50€

Pirkti bilietus

Kruizas Nemo 30

Aprašymas

IŠPLAUKIAME: Rugsėjo 22 d., 19:00 val. Sekionys
ATPLAUKIAME: Rugsėjo 24 d., 14:00 val. Birštonas
MARŠRUTO ILGIS: 18 km
SUSIRINKIMO VIETA: Sekionys
LANKYTINOS VIETOS: Darsūniškis, Darsūniškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Darsūniškio Švč. Kazimiero vartai, Dabintos piliakalnis, Kadagių slėnis.
GYVENVIETĖS: Sekionys, Astragai, Darsūniškis, Lapainia, Dabinta, Tursonas, Sietynas, Arlaviškės.

Tai plaukimas upe, kuris padės pasinerti į save ir atrasti vidinę harmoniją. Kelionės metu jaučiama taika viduje, sustiprėja ryšys su savimi pačiu, su gamta ir pasauliu. Toks šio maršruto tikslas – trumpas savaitgalio poilsis, galimybė ištrūkti iš rutinos gniaužtų, atsipalaiduoti ir mėgautis upės srove, nešančia vis tolyn.

Ne tik ilsėsimės, bet ir turiningai leisime laiką, kad plaukimas upe būtų įsimintinas. Aplankysime Darsūniškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje, pamatysime Darsūniškio Švč. Kazimiero vartus, užkopsime į Dabintos piliakalnį. Taip pat pasivaikščiosime po nuostabų Kadagių slėnį, kurio panorama kviečia sustoti ir įkvėpti didingos akimirkos dvelksmo. Čia atsiveria kerintis vaizdas į Nemuną, išliekantis širdyje dar ilgam ir vis primenantis, kokios neįtikėtinai gražios vietovės supa mus čia, Lietuvoje.

Leisimės upe pasroviui, tyrinėsime upės krantus baidarėmis, šaudysime iš lankų ir atsipalaiduosime garinėje „Nemo“ pirtyje. Plaukimas upe padovanos romantiškų akimirkų – klausysimės gyvos muzikos ir stebėsime „Nemo“ naktinės ugnies šokį.

Organizatorius

Avatar

NEMO KELIONĖS

Peržiūrėti renginius

Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės risiima Renginio Organizatorius. Dėl pinigų grąžinimo renginio nukėlimo ar atšaukimo atveju sprendimą priima organizatorius.

Dalintis su draugais

2023-09-22 - 2023-09-24
19:00

Kruizas Nemo 30

Sekionys Sekionys, Kaišiadorių rajono savivaldybė, Lietuva

Kaina nuo 50€

Pirkti bilietus

Daugiau siūlomų renginių